Ile to kosztuje?

W zależności od wybranego pakietu:
8 lekcji kosztuje 1280zł (1 lekcja/160zł)
12 lekcji kosztuje 1800zł (1 lekcja/150zł)
16 lekcji kosztuje 2240zł (1 lekcja/140zł)


Konsultacja językowa (90 min) – 399zł

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top